מאמרים וטיפים | Home Organize

שלום אורח! הרשמה כניסה 8910* צור קשר דף הבית
 

מאמרים וטיפים

 

ארגון הבית בשישה שלבים

רובנו אנשים עובדים העסוקים בענייני הבית והמשפחה כך שנושא ארגון הבית ושמירת הסדר אינו עומד בראש סדר העדיפויות שלנו. אך חשוב לדעת! סידור נכון של הבית, שמירה על הסדר ומציאת פתרונות אחסון חכמים עבור כל אותם חפצים שאינכם זקוקים להם יחסכו לכם זמן יקר וישפרו את איכות חייכם.
בעזרת ששת השלבים הבאים תוכלו לארגן את הבית ולשמור על הסדר:

1. מיון חפצים

ערכו בביתכם חיפוש אחר כל אותם חפצים לא שימושיים שאינכם זקוקים להם אך שומרים אותם בשל ערכם הסנטימנטאלי. מיינו את החפצים על פי שלוש קטגוריות:
▪ חפצים שעדיין שימושיים עבורכם ואותם תרצו לשמור
▪ חפצים שתוכלו למסור או לתרום
▪ חפצים חסרי ערך שיש לזרוק

2. ארגון ארונות

פתרונות אחסון וטיפים לארגון נכון של הארון:
▪ במידה והחלל לתליית בגדים קטן השתמשו במתלה מכפיל לארון אשר מאפשר חיסכון במקום כיוון שבעזרתו ניתן לתלות בגדים בשתי שורות.
▪ מחיצות למדפים יישמרו את הבגדים מסודרים בשורות כך שלא ייפלו ולא יתערבבו.
▪ קולבים בעלי מספר שורות חוסכים מקום על המוט בארון.
▪ צעיפים וחגורות תופסים מקום בארונות וגורמים לאי-סדר. קיימים וווים וקולבים מיוחדים לאביזרים שמהווים פתרון אחסון מצוין ושומרים על האביזרים בהישג ידכם.

3. אחסון נעליים

כאשר לכל משפחה ממוצעת יש מספר גדול של זוגות נעליים יש צורך בפתרון אחסון מיוחד לפריט זה. קיים היצע גדול של פתרונות אחסון לנעליים כמו מדפים מיוחדים עבור נעליים, מתלי נעליים אשר מותאמים לתלייה על דלתות החדר או דלתות הארון ובעזרתם ניתן לעשות שימוש בחללים לא מנוצלים בבית.

4. שקיות וואקום

שקיות ואקום הן פתרון אחסון מהפכני וצריכות להיות מוצר חובה בכל בית. בשל העובדה שניתן להוציא מהן את האוויר הן חוסכות עד 70% בשטח האחסון. מומלץ מאוד להשתמש בהן לאחסון חפצים ובגדים בעלי נפח רב, כמו שמיכות פוך, מעילים ובגדי חורף.
באתר ישנו מגוון רחב של שקיות ווקום כמו שקיות ואקום לתליה בארון לאחסון מעילים וג'קטים או קופסת ואקום שבה ניתן להכניס מספר רב של בגדים, לשאוב ממנה את האוויר ולאחסן אותה במדפים עליונים של הארון או בכל מקום אחר.

5. אחסון מתחת למיטה

אחסון מתחת למיטה – החלל מתחת המיטה הוא אפשרות מצוינת לחלל אחסון בלתי מנוצל בחדר השינה. מגוון רחב של קופסאות ושקיות אחסון נמוכות וסלים נמוכים על גלגלים אשר נכנסים בקלות מתחת למיטה מאפשר לכם ניצול מרבי חלל אחסון יקר זה. במידה ומדובר במיטה נמוכה מגביהי מיטה יסייעו לכם בהגבהת המיטה ויצירת שטח אחסון נוסף.

6. ווים וקולבים

ווים וקולבים מסוגים שונים הם כלים מצוינים בשמירה על ארגון וסדר בארונות ובבית. ווים מצויינים למטרות שונות כמו - תליית בגדים, כובעים, מגבות מטבח, מפתחות, תיקים, תיקי ילדים ועוד. במידה ואינכם רוצים לקדוח חורים בקירות הבית ישנם סוגי ווים אחרים שיתאימו לכם כמו - ווים או קולבים הנתלים על הדלת, ווים נדבקים, ווים מגנטיים ואף ווים שאותם ניתן לחבר למשטחים בעזרת וואקום.