שלום אורח! הרשמה כניסה 8910* צור קשר דף הבית
 

תקנון האתר

 

 

 

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של הום אורגנייז בע"מ (להלן "הום אורגנייז" וה - "האתר").

 

טרם השימוש באתר, אנא קרא/י בעיון את תנאי השימוש באתר ("תנאי השימוש"), המהווים את הבסיס להתקשרות עם הום אורגנייז, לשימוש באתר ולכל מצג, התחייבות ורכישה באמצעות האתר.

 

בעצם השימוש וביצוע פעולות באתר, בכל צורה שהיא, הנך מצהיר/ה ומאשר/ת כי קראת בעיון, הבנת ואת/ה מסכים/מה ומקבל/ת על עצמך את תנאי השימוש ולא תהיה לך ו/או למי מטעמך כל טענה, דרישה ו/או תביעה נגד הום אורגנייז, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות מפורשות שניתנו בהתאם לתנאי השימוש.

 

בכפוף לתנאי השימוש, המונח "משתמש/ת" משמעו כל אדם העושה שימוש באתר זה בכל דרך וצורה שהיא.

תנאי השימוש, השימוש, וכל הפעולות באמצעות האתר נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל וכפופים לדין הישראלי בלבד. לבית המשפט המוסמך בירושלים סמכות שיפוט מקומית ייחודית בלעדית, בכל עניין ומחלוקת הנוגעים לתנאי השימוש, לשימוש או לכל עילה שמקורה בפעולה שהתבצעה באמצעות האתר.

 

אם אינך מסכים/מה לתנאי השימוש ולאמור לעיל, אנא צא מן האתר והימנע מכל שימוש בו.

 

 

מי יכול לבצע פעולות באתר הום אורגנייז

 

השימוש והפעולות באתר מוגבלים למשתמשים, העומדים בתנאים המצטברים:

 

1.            כל אדם מעל גיל 18, או אישיות משפטית שהתאגדה ורשומה כדין בישראל וכשירה לפעול ולקבל על עצמה התחייבויות

2.            בעל כרטיס אשראי בר תוקף שהונפק בישראל (ויזה, מסטרקרד, ישראכרט, אמריקן אקספרס)

3.            בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט

 

מוקדם לאישור הפעולות - אישור חברת כרטיסי האשראי לחיוב שבוצע באתר.

 

 

הזמנת מוצרים ותשלום

 

הזמנת המוצרים באמצעות האתר מתבצעת בדרך של יצירת סל קניות אליו נכנסים כל המוצרים שברצונכם לרכוש. מסל הקניות עוברים לקופה, שם משאירים את הפרטים הדרושים לסיום תהליך הרכישה. ההזמנה מתקבלת בהום אורגנייז רק לאחר סיום הרכישות באתר קבלת אישור על ביצוע תקין של ההזמנה. מועד קבלת ההזמנה יחשב כמועד שנרשם במחשבי הום אורגנייז. כל עוד לא התקבל אישור על ביצוע הזמנה, הנך רשאי/ת לחזור בך ולבטל את ההזמנה. ביטול ההזמנה לאחר אישור על ביצוע יעשה אך ורק בפניה טלפונית אל נציגי השירות של הום אורגנייז.

 

תשלום:

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי בר תוקף בישראל ((Visa, MasterCard, Isracard, American Express באתר www.home-organize.co.il או לחלופין בטלפון 08-9151502.

הום אורגנייז משקיעה את מירב המאמצים הנדרשים על מנת להבטיח פרטיות הנתונים המוזנים על ידי הלקוח באתר. התשלום באתר הום אורגנייז מתבצע בעמוד המאובטח באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן מסוג  SSLהמקובל בסחר אלקטרוני. הום אורגנייז מתחייבת שלא להעביר את הפרטים שנמסרו באתר לגורם שלישי חיצוני, למעט הנתונים הנדרשים לחברת כרטיסי האשראי לצורך ביצוע התשלום.

 

 

אספקת המוצרים

 

משלוח מוצרים מותנה באישור העסקה על ידי חברת האשראי.

 

ניתן לעיין בתעריפים ומועדי האספקה השונים באתר החברה תחת סעיף משלוחים. מועד האספקה כולל את זמן הטיפול בהזמנה  וזמן הובלת המוצרים ללקוח על ידי חברת המשלוחים.

 

מועדי האספקה כפופים בכל מקרה לעיכובים עקב כח עליון, שביתות, השבתות, מלחמה, גיוס כללי ונסיבות דומות ו/או עיכובים עקב גורמים ו/או אירועים לא צפויים ו/או שאינם בשליטת הום אורגנייז או האחראי על האספקה. זמן ומועד האספקה מתייחס לימי עסקים בלבד (ימים א'-ה' בלבד, לא כולל ימי חגים ומועדים, ערבי חג וכיו"ב). במעמד האספקה על הלקוח להימצא בכתובת שבחר לביצוע המשלוח ולהציג תעודה מזהה בפני השליח. במקרה שהלקוח לא ימצא בכתובת שבחר לביצוע המשלוח, מסירת ההזמנה תידחה למועד חדש סמוך (יום העסקים הבא באזור החלוקה).

 

הלקוח מוזמן ליצור קשר עם שרות הלקוחות של הום אורגנייז על מנת להתעדכן במצב ההזמנה שלו.

 

משלוח:

כתובת המען למשלוח צריכה להיות מדוייקת ולכלול את כל הפרטים הנדרשים להגעת המשלוח ליעדו.
עבור משלוח חריג (משקל ו/או נפח גדול) הום אורגנייז שומרת לעצמה את הזכות שלא לקבל את ההזמנה בעלויות המשלוח הרגילים. במקרה כזה תיצור החברה קשר עם הלקוח על מנת ליידע אותו על עלות המשלוח המעודכנת.

באחריות הלקוח לידע את החברה על מגבלות הנגישות. באם אין אפשרות לבצע את המשלוח מסיבות של מגבלות נגישות הום אורגנייז לא תישא באחריות כלשהי.

במקרה של טעות בכתובת המען למשלוח, במידע על מגבלות נגישות, במספר הטלפון לתאום המשלוח, העדרות הלקוח במען שנקבע או כל בעיה אחרת אשר עלולה לגרום לקביעת משלוח נוסף, הלקוח הוא זה שישא בעלויות המשלוח הנוסף. במקרה של משלוח בדואר, באחריות הלקוח לעקוב אחר החבילה באתר של דואר ישראל ולגשת לאסוף את החבילה גם אם לא התקבל פתק מהדואר. במידה והחבילה תוחזר לשולח משום שלא נדרשה על ידי הלקוח, עלות משלוח נוסף תחול על הלקוח. התשלום עבור המשלוח הנוסף יהווה תנאי לביצוע המשלוח.

 

איסוף עצמי

 

איסוף עצמי מתבצע בתאום מראש בלבד.

ניתן לאסוף את המוצרים תוך 3 חודשים מיום ביצוע ההזמנה. הזמנה שלא נאספה בתקופה זו תבוטל ולא ינתן החזר כספי.

 

 

החזרות וביטולים

החזרת מוצר שנרכש באתר האינטרנט של הום אורגנייז אפשרית תוך 30 יום מקבלת המוצר, כאשר המוצר באריזתו המקורית והסגורה, אינו הורכב ולא נעשה בו כל שימוש.

 

לצורך ביטול העסקה, הלקוח יפנה בכתב לדואר אלקטרוני contact@home-organize.co.il .

באם המוצר שהוחזר לא נמצא עומד בתנאים לעיל, רשאית הום אורגנייז לזכות את הלקוח חלקית או לא לזכות כלל.

המוצר יוחזר למשרדה של הום אורגנייז. השבת המוצר היא באחריותו ועל חשבון הלקוח.

סכום הזיכוי יהיה בגובה עלות המוצרים בלבד ולא יכלול את דמי המשלוח. במקרה של החזר כספי תנוכה מסכום הזיכוי עמלת דמי ביטול בגובה 10 ש"ח. הזיכוי יבוצע עם הגעת המוצר המוחזר למחסן הום אורגנייז ובאופן שתבחר הום אורגנייז.

 

תוכן האתר

 

התמונות באתר, בקטלוג וביתר הפרסומים, נועדו להמחשה בלבד. למרות המאמץ המושקע כדי שהאתר ותכולתו, הקטלוג והפרסומים ותכולתם, המוצרים והשירותים והמידע המצוי בו יהיו מלאים, מדויקים ועדכניים, עשויים להימצא באתר, בקטלוג וביתר הפרסומים,  בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והום אורגנייז לא תישא בכל אחריות בגינם ו/או בקשר עימם. למען הסר ספק, הום אורגנייז לא תישא בכל אחריות לטעויות הדפסה, תיאור מוצרים, מחיר, תנאי תשלום, תמונות וכל מידע אחר לגבי המוצרים, ט.ל.ח.

במידה ונפלה טעות במחיר, תאור המוצר, תאור מבצע או כל תוכן אחר הקשור להזמנה ספציפית, תודיע הום אורגנייז ללקוח על הטעות שנפלה. באפשרות הלקוח יהיה לבטל את העסקה או להסכים לתנאים המתוקנים.

 

 

מחירים ומחירונים

 

המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ ואינם כוללים דמי משלוח.

 

 

זכויות קניין וסימני מסחר

 

כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר, לרבות עיצובו, התוכנה, היישומים, קוד המחשב, הקבצים הגרפיים, התמונות, סרטוני הוידאו, העיצובים, הטקסטים, המפרטים, וכל מידע אחר באתר ו/או הקשור בו ("תכולת האתר"), הינם בבעלותה הבלעדית של הום אורגנייז ולא יעשה בהם כל שימוש אלא באישור הום אורגנייז בלבד.

 

השמות והלוגו הום אורגנייז, וכל סימני המסחר באתר ו/או הקשורים בשמות אלה הינם סימני מסחר רשומים של הום אורגנייז וקניינה הבלעדי. אין לעשות בסימני המסחר כל שימוש, אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב על ידי הום אורגנייז.

 

 

הגבלת השימוש

 

אין להעתיק, לשחזר, לשכפל, להפיץ, להציג, לטעון, לשדר, לפרסם, לעדכן, למכור, להכניס שינויים ו/או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, בכל צורה או דרך שהיא, בתכולת האתר ו/או בפריטי המידע, התוכנה, המוצרים ו/או השירותים שמקורם באתר, כולם או חלקם, אלא בכפוף לתנאי השימוש או אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב על ידי הום אורגנייז. אין לעשות באתר ו/או בתכולת האתר שימוש לכל מטרה בלתי חוקית. שימוש, במישרין או בעקיפין במידע הקיים במאגרי הנתונים של האתר הינו אסור בתכלית האיסור.

 

הנך רשאי/ת לעשות שימוש בחלקים מן האתר לצורך הזמנת מוצרים או כאמצעי לביצוע רכישות דרך האינטרנט בלבד, בכפוף לכך שלא יבוצע כל שינוי מכל מין וסוג שהוא באתר וכן כי ישמרו כל ההודעות הקשורות לזכויות הקניין והקניין הרוחני הכלולות באתר.

 

 

הגבלת אחריות

 

האתר מוצע ומוצג בתום לב, כפי שהוא ("AS IS"), בלא כל התחייבות ו/או מצג, מפורש או משתמע, מצידה של הום אורגנייז.

 

הום אורגנייז אינה נותנת אחריות למוצרים. האחריות הבלעדית למוצרים המפורסמים לרכישה באתר, חלה על היצרנים.

 

הום אורגנייז אינה ולא תהיה אחראית כלפיך לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד או תוצאתי ו/או כל נזק אחר, לרבות, מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן שימוש, נתונים ו/או בגין אובדן רווחים ישירים או עקיפים, הנובעים או קשורים בדרך כל שהיא בשימוש, העתקה ו/או הצגה של האתר, בגין עיכוב בשימוש ו/או אי יכולת שימוש באתר ו/או במוצרים שנרכשו באמצעותו, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מהשימוש באתר, בין אם בעילה חוזית ו/או נזיקית ו/או כל עילה אחרת.

 

הום אורגנייז אינה מתחייבת ששירותי האתר יינתנו כסדרם, לא יופרעו או יופסקו, יתקיימו בבטחה וללא טעויות, ויהיו חסינים מפני כל גישה בלתי מורשית למחשבים, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים בחומרה, בתוכנה, בקווים ובמערכות התקשורת, של הום אורגנייז והיא לא תישא בכל אחריות כלפיך במקרה של שיבושים או בעיות כאמור.

 

בכל מקרה שהום אורגנייז לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה ו/או לספק את המוצרים או בכל מקרה של שיבושים אחרים כגון בעיות מלאי, חוסר, אספקה וכיוב', או בעיות מחמת כוח עליון ו/או הנובעות מגורמים או אירועים שאינם בשליטתה של הום אורגנייז, אזי, למעט הזכות לביטול הרכישה, תוך זיכוי חשבונך בסכום החיוב (במידה וחויב), לא תישא הום אורגנייז בכל אחריות כלפיך.

 

 

קישורים לאתרים זרים

 

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרים ושירותים באינטרנט, שאינם מופעלים על ידי הום אורגנייז ושאין לה כל שליטה בהם ("אתרים זרים"). השימוש באתרים זרים יעשה ישירות מול בעלי האתרים, על אחריותו/ה הבלעדית והמלאה של המשתמש/ת ובכפוף לכל תנאי השימוש הרלוונטיים. הום אורגנייז אינה ולא תהא אחראית, לשימוש ו/או פעולה ו/או התקשרות שיבוצעו באתרים זרים ו/או לתכנים המופיעים בהם.

 

 

פרטיות וסודיות המידע

 

המידע הנמסר על ידך באתר נועד לשימוש בלעדי של הום אורגנייז ולצורך השימוש באתר, וישמר במסגרת מאגר מידע על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981. הסכמתך לתנאי השימוש מהווה הסכמה להכללת המידע במאגר כאמור. הום אורגנייז מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה, באמצעים העומדים לרשותה, כדי לשמור על ולסכל פגיעה אפשרית בפרטיות המידע שנמסר על ידך, אך עם זאת, אין בידיה לשלול שיבושים באופן מוחלט והיא לא תישא בכל אחריות עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים שיגרמו כאמור.

 

הום אורגנייז רשאית לפנות אליך בדואר אלקטרוני, בכתב או בעל פה, בכל מידע בדבר מבצעים, עדכונים, מאמרים וכיוצא מאלה לפי שיקול דעתה. אם אינך מעוניין/ת בכך, אנא ציין/ני זאת בפרסום הראשון שיישלח אליך והחזר/י אותו אל הום אורגנייז.

 

 

תנאים נוספים

 

"הום אורגנייז" משמע, לרבות עובדיה ונציגיה או מי מטעמה.

 

הום אורגנייז שומרת על זכותה לשנות את תנאי השימוש מזמן לזמן לפי שיקול דעתה הבלעדי. תנאי שימוש מעודכנים יכנסו לתוקפם תוך 14 ימים מיום פרסומם באתר.

 

להום אורגנייז הזכות לקבוע את המוצרים והשירותים לרכישה באתר וכל הקשור בהם, וכן להגביל מכירת מוצרים ושירותים, הכל לפי שיקול דעתה הבלעדי.

 

הום אורגנייז שומרת על זכותה להפסיק בכל עת את פעילות האתר והשימוש בשירותים המוצעים בו, לרבות הקישורים לאתרים זרים, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.

 

הום אורגנייז רשאית לשנות את האתר, מבנהו, מראהו, תכניו, היקף השירותים הניתנים בו וכל בו, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל  התראה מוקדמת. לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי הום אורגנייז בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או בגין תקלות שיתרחשו עקב ביצוע השינויים.